Hulajnogi elektryczne MOTUS

Hulajnogi elektryczne MOTUS – Najlepsze ceny i opinie – Sklep internetowy Hulajnoga.net

Motus to polska marka hulajnóg elektrycznych uznawana za lidera w branży. Tworzy ekologiczne środki transportu łączące nowoczesny design, dobre parametry i bogate wyposażenie z wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Hulajnoga elektryczna Motus składa się z silnika dużej mocy, pojemnej baterii oraz skutecznego układu hamulcowego, a także dobrego oświetlenia i wielu przydatnych gadżetów – a wszystko to kilku wariantach dopasowanych do potrzeb i w przystępnych cenach!

Czytaj więcej...

Czym wyróżniają się hulajnogi elektryczne Motus?

  • Wysoka moc silnika – wzniesienie to nie przeszkoda! Modele hulajnogi od Motus mają silnik o mocy nawet 350 W, zamontowany w tylnym kole. Dzięki temu sprawnie pokonują wzniesienia do 20° i spore nierówności, a wyróżniają się dobrą sterownością i stabilnością jazdy, również na ostrych zakrętach. Ich maksymalna prędkość to nawet 35 km/h.
  • Pojemna bateria – duży zasięg na długie trasy. Hulajnoga Motus dysponuje baterią o pojemności nawet 15 Ah, dzięki czemu można przejechać do 60 km na jednym naładowaniu (przy wadze 60 kg). Pokonanie dystansu do pracy czy szkoły i z powrotem nie sprawia problemu, a sam czas ładowania jest krótki.
  • Wygodna konstrukcja – komfort jazdy. Hulajnogi elektryczne Motus to również dobrze zaprojektowana konstrukcja. Stopy kładziemy wygodnie obok siebie, niezależnie od wzrostu możemy się wyprostować, a wjazd na krawężnik jest znacznie mniej odczuwalny dzięki dobrej amortyzacji zapewnianej przez duże, 10-calowe opony. System składania z zaczepem ułatwia transportowanie i przechowywanie hulajnogi.
  • Świetne hamulce i oświetlenie – bezpieczeństwo jazdy. Nawet 10-calowe, pompowane koła zapewniają komfort jazdy, hamulec tarczowy bądź bębnowy działają wyjątkowo sprawnie, a system KERS odzyskuje energię! Oświetlenie (przód, tył), także w trybie pulsacyjnym, pozwala jeździć bezpiecznie w nocy.
  • Wyświetlacz LED i aplikacja – wszystko pod kontrolą! Hulajnoga Motus to również czytelny niezależnie od nasłonecznienia wyświetlacz oraz wygodna aplikacja, dzięki której można ustawić parametry jeszcze przed podróżą, ale także sprawdzić przebieg pojazdu czy monitorować poziom baterii. 

Którą hulajnogę elektryczną Motus wybrać? 

Hulajnogi elektryczne Motus to kilka serii i kilkanaście modeli. Seria PRO powstała dla najbardziej wymagających użytkowników i sportowego trybu jazdy. A hulajnoga elektryczna Motus Scooty świetnie sprawdza się w mieście. Model najlepiej dopasować do potrzeb i oczekiwań. Mnóstwo przydatnych informacji znajdziesz na stronach poszczególnych hulajnóg, ale także my chętnie pomożemy Wam wybrać!

Warto też sprawdzić modele innych marek, które znajdziecie w kategorii „Hulajnogi elektryczne”, oraz zadbać o przydatne akcesoria do hulajnogi elektrycznej. Darmowa wysyłka obowiązuje już od 150 zł. Pomożemy każdemu, kto się z nami skontaktuje – zapraszamy!

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.