• Pakiet
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...
MEGA zestaw do konwersji hulajnogi...

MEGA zestaw do konwersji hulajnogi Xiaomi na opony 10'' - WANDA 2

Dostępny!
199,90 zł

Zamiast 235,30 zł

Wysyłka w 24h! Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Pełen zestaw z dętkami plug’n’play do konwersji hulajnogi elektrycznej Xiaomi Mi Scooter 1S, Mi Scooter Pro 2, Mi Scooter Essential, Mi Scooter 3, M365 oraz M365 Pro na opony 10''. W zestawie najnowsze, wzmocnione opony Wanda 2 oraz oryginalne dętki CST!

 

MEGA zestaw z dętkami do konwersji hulajnogi Xiaomi na opony 10'' z oponami Wanda 2

Jeśli interesuje Cię zamiana oryginalnych opon na większe, 10 calowe w twojej hulajnodze Xiaomi, to ten zestaw jest idealny dla Ciebie. W skład zestawu wchodzi cały komplet niezbędny do przeprowadzenia wymiany i jest kompatybilny z modelami Xiaomi: Mi Scooter 1S, Mi Scooter Pro 2, Mi Scooter Essential, M365 i M365 Pro.

W skład zestawu wchodzą najnowsze, wzmocnione opony Wanda 2 oraz oryginalne dętki CST!

Posiadamy również zestawy z czerwonymi oponami.

Zawartość zestawu

1. Opony Wanda 2

W zestawie znajdują się dwie dziesięciocalowe opony Wanda 2, przeznaczone do hulajnóg Xiaomi. Największa różnica między nimi a poprzednim modelem to zwiększona wytrzymałość na ścieranie i większa łatwość w wycentrowaniu. Montaż opon jest banalnie prosty. Dzięki większej średnicy wewnętrznej, wynoszącej 156 mm, założyć je możemy rękami i bezproblemowo wycentrować. Według opinii użytkowników Wanda 2 to najlepsza dostępna opona do hulajnóg Xiaomi.

Ankieta przeprowadzona na jednej z grup na Facebooku jednogłośnie pokazuje, że wg użytkowników opona Wanda 2 to najlepsza opona dziesięciocalowa do hulajnogi Xiaomi.

2. Dętki CST 8,5x2"

Dętki bardzo wysokiej jakości. W te dętki hulajnogi Xiaomi są wyposażone fabrycznie. Dętki pasują zarówno do oryginalnych opon 8,5" jak i do opon 10". Są odpowiednie do przedniego i tylnego koła. Waga dętki to 94 g. Tanie zamienniki ważą około 60 g.

3. Wspornik tylnego błotnika

W naszym zestawie znajduje się przystosowany do dziesięciocalowej opony, aluminiowy wspornik pokryty polietylenem. Jest zdecydowanie wytrzymalszy i sztywniejszy, niż wsporniki drukowane na drukarkach 3D. Jego zadaniem jest usztywnienie konstrukcji i ochrona błotnika przed złamaniem, a także ochrona przewodu tylnej lampki przed przetarciami.

4. Dystanse do maskownic tylnego koła

W zestawie znajdują się również dwa dystanse do maskownic tylnego koła, dzięki którym obejdziemy się bez piłowania maskownic przy montażu wspornika. Po ich zamontowaniu uzyskujemy wymagane miejsce na wspornik.

5. Dystans do tylnego błotnika

Dystans do tylnego błotnika jest konieczny, ze względu na większą oponę. Nowa przeprojektowana wersja, tworzy z błotnikiem i podestem jedną linię, dzięki czemu nie psuje estetyki hulajnogi.

6. Dystans do nóżki

Dzięki zastosowaniu dystansu do nóżki zachowamy stabilność hulajnogi po zmianie opon na większe.

Wsporniki i dystanse są dostępne w kolorze czarnym, czerwonym lub białym.

7. Śruby

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne śruby do montażu zestawu. Są to 3 przedłużone śruby do tylnego błotnika, 2 przedłużone śruby do nóżki i jedna śruba z płaskim łbem służąca do montażu przedniego błotnika. Wszystkie śruby są nierdzewne.

8. Kabel przedłużający przewód tylnego światełka

Dzięki niemu obejdziemy się bez lutowania i przerabiania przewodów przy wymianie.

9. Instrukcja

W zestawie znajduje się również szczegółowa instrukcja. Opisane w niej kolejne kroki są dokładnie wyjaśnione.

Zalety większych opon

Przesiadka na większe opony, wiąże się ze znacznym poprawieniem komfortu jazdy. Większa opona lepiej amortyzuje wszystkie nierówności. Wpływa również na prędkość maksymalną - na 10 calowych oponach, możemy uzyskać nawet 35 km/h. Zdecydowaną zaletą jest również zwiększenie prześwitu hulajnogi, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia hulajnogi od spodu. Większa opona poprawia też przyczepność w trakcie jazdy i minimalizuje drgania, które są niebezpieczne szczególnie dla naszej baterii.

UWAGA! W najnowszych modelach hulajnogi (Mi 1S, Mi Pro 2 oraz Mi Essential) niezbędne jest delikatne spiłowanie metalowego mocowania wtyczki tylnej lampki ukrytego pod błotnikiem.

13 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.