Wzmocniona opona 10” Wanda 2 do...
Wzmocniona opona 10” Wanda 2 do...
Wzmocniona opona 10” Wanda 2 do...
Wzmocniona opona 10” Wanda 2 do...
Wzmocniona opona 10” Wanda 2 do...

Wzmocniona opona 10” Wanda 2 do hulajnogi Xiaomi CZERWONA

Dostępny!
64,90 zł
Wysyłka w 24h! Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Najnowsza, wzmocniona opona Wanda 2 10” 54-156mm w kolorze CZERWONYM dedykowana do hulajnogi Xiaomi M365, M365 Pro, Mi Scooter 1S, Mi Scooter Pro 2, Mi Scooter 3 oraz Mi Scooter Essential

 

Wzmocniona opona 10” Wanda 2 do hulajnogi Xiaomi

UWAGA! Oponę powinno pompować się do wartości NIE MNIEJSZEJ niż 3.5 bara. Optymalne ciśnienie to pomiędzy 3.5 a 4 bary biorąc pod uwagę wagę użytkownika. W ten sposób zarówno dętki jak i opony wytrzymają znacznie dłużej.

Do opony pasują oryginalne dętki CST dostępne u nas w sklepie.

Jeśli potrzebujesz całego zestawu do konwersji hulajnogi na opony 10" - znajdziesz taki również u nas w sklepie.

Opony Wanda 2 są najczęściej polecanymi oponami 10" do hulajnogi Xiaomi.

W stosunku do wersji pierwszej opony charakteryzują się zwiększona wytrzymałością na ścieranie oraz większą łatwością w wycentrowaniu.

Jedna sztuka opony waży około 350g.

Opony te mają średnicę wewnętrzną 156 mm. Sprawia to, że ich montaż jest banalnie prosty. Zakłada się je rękami. Dodatkowo większa średnica osadzenia pozwala na bezproblemowe wycentrowanie opony. Nie ma żadnego bicia na kołach, nawet przy dużych prędkościach.

Proszę tych opon nie mylić z polecanymi przez niektórych oponami Deli ze średnicą wewnętrzną 152 mm. Przy średnicy 152 mm to loteria czy trafimy na sztukę, którą da się założyć na felgę i wycentrować czy nie.

Ankieta przeprowadzona na jednej z grup na Facebooku jednogłośnie pokazuje, że wg użytkowników opona Wanda 2 to najlepsza opona do hulajnogi Xiaomi.

Uwaga! Do założenia tych opon potrzebny jest specjalny zestaw konwertujący do hulajnogi. Pełen taki zestaw znajduje się również u nas w sklepie.

37 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.