• Pakiet
Zestaw zacisk hamulcowy Zoom XTECH...
Zestaw zacisk hamulcowy Zoom XTECH...
Zestaw zacisk hamulcowy Zoom XTECH...

Zestaw zacisk hamulcowy Zoom XTECH HB100 do hulajnogi Xiaomi

Dostępny!
179,90 zł

Zamiast 221,70 zł

Wysyłka w 24h! Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Zestaw hamulcowy Zoom XTECH HB100 do hulajnogi elektrycznej Xiaomi M365 Pro oraz Mi Pro 2

 

Zestaw hamulcowy Zoom XTECH HB100 do hulajnogi Xiaomi

Trudno wyobrazić sobie skuteczne poruszanie się pojazdem bez odpowiedniej możliwości zatrzymania się. Zestaw zacisk hamulcowy Zoom XTECH HB100 do hulajnogi Xiaomi to zaawansowany hamulec pozwalający na zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa. Chcesz mieć pewność, że wszystko zadziała, jak należy? Zdecyduj się na wybór odpowiedniego elementu, który sprawi, że hamowanie będzie w pełni zdecydowane oraz bezpieczne. Przedstawiamy najlepszy hamulec jaki można zamontować do hulajnogi elektrycznej Xiaomi.

Co wyróżnia Zestaw Zacisk Hamulcowy Zoom XTECH HB100 do hulajnogi Xiaomi?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać możliwości, jakie daje zastosowanie półhydrualicznego zacisku hamulcowego? Regulowana siła nacisku i większa siła hamowania znacząco zwiększają bezpieczeństwo. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz już obawiać się, że któryś z elementów wyposażenia nie zadziała odpowiednio.

Oryginalny zacisk hamulcowy do Xiaomi nie pokrywa w pełni tarczy. Dodatkowo klocek pracuje tylko z jednej strony (powodując nierównomierne ścieranie klocków i często wykrzywienie tarczy). Nasze rozwiązanie stanowi znaczną ochronę przed szybką eksploatacją tego elementu. Nikt nie chce przecież często wymieniać tarcz czy klocków - mogłoby to z pewnością okazać się wyjątkowo kłopotliwe. Korzystając z możliwości, jakie daje zastosowanie zacisku Xtech, nie musisz już martwić się ewentualnym zużyciem, spowodowanym nierównomiernym ścieraniem klocków, a co za tym idzie - wykrzywieniem tarczy. 

Dlaczego warto wybrać Zestaw Zacisk Hamulcowy Zoom XTECH HB100 do hulajnogi Xiaomi?

Zacisk hamulcowy do Xiaomi Xtech HB100 posiada większe klocki, które kryją w całości tarczę hamulcową, co znacząco zwiększa siłę hamowania.

Oba tłoczki równomiernie dociskają klocki do tarczy powodując równomierne zużycie i nie wyginają tarczy.

Jest to zacisk hydrauliczny, co zapewnia dużo większą kontrolę nad siłą hamowania.

Co zawiera Zestaw Zacisk Hamulcowy Zoom XTECH HB100 do hulajnogi Xiaomi?

W zestawie zacisku hamulcowego Zoom XTECH HB100 do hulajnogi znajdziesz:

  • zacisk Zoom XTECH HB100 w kolorze czerwonym
  • klocki hamulcowe (już zamontowane)
  • aluminiowy adapter wraz z śrubami montażowymi
  • tarczę 120 mm

UWAGA!

Adapter z zestawu nie pasuje do modelu Xiaomi M365, Mi 1S oraz Essential. Jest on odpowiedni do modeli M365 Pro oraz Mi Pro 2.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo już dziś - zaufaj wysokiej jakości prezentowanej przez specjalny zacisk hamulcowy do Xiaomi. 

Zobacz także

27 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.