Metalowa osłona pokrywy podestu...
Metalowa osłona pokrywy podestu...
Metalowa osłona pokrywy podestu...
Metalowa osłona pokrywy podestu...

Metalowa osłona pokrywy podestu Ninebot Max G30 / Motus Scooty 10

Dostępny!
94,90 zł
Wysyłka w 24h! Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Metalowa osłona pokrywy podestu hulajnogi elektrycznej Ninebot Max G30 / Motus Scooty 10 wykonana z blachy aluminiowej 2 mm.

 

Metalowa osłona pokrywy podestu Ninebot Max G30 / Motus Scooty 10

UWAGA!: Podest nie pasuje do Motus Scooty 2022 ze względu na minimalną różnicę w rozstawie śrub.

Decydując się na zakup hulajnogi elektrycznej, chcemy żeby służyła nam jak najdłużej. Są to urządzenia zaprojektowane tak, by być jak najbardziej wytrzymałe, jednak jak wszystkie pojazdy, są w pewnym stopniu podatne na uszkodzenia mechaniczne. 

Szczególnie wrażliwy na obicia i działanie warunków atmosferycznych jest dół hulajnogi. Konkretnie strona podestu zwrócona ku ziemi. Z jednej strony niebezpieczeństwo dla niej stanowią wystające elementy podłoża oraz odpryskujące kamienie. Z drugiej jest narażona na wilgoć i zabrudzenia.

Zabezpieczenie pokrywy podestu

Metalowa osłona pokrywy podestu do hulajnogi Ninebot MAX G30 / Motus Scooty 10, którego dystrybutorem i producentem jest nasz sklep, to element przykręcany do podestu. 

Zakrywa on na pełnej długości dół hulajnogi, chroniąc oryginalną plastikową pokrywę przed uszkodzeniem i jednocześnie, dzięki fazowanym otworom na śruby, osłania je przed bezpośrednim kontaktem z kamieniami i krawężnikami. 

Pokrywa wykonana jest z trwałej blachy aluminiowej o grubości 2 mm. Według opinii użytkowników, zainstalowanie pokrywy pozwala na lepsze odprowadzenie ciepła z baterii, co zmniejsza ryzyko jej przegrzania.

Dodatkowa ochrona hulajnogi przed zniszczeniem

Metalowa osłona pokrywy podestu stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla hulajnogi. Jej cena jest dużo niższa w porównaniu do kosztów, jakie możemy ponieść w wyniku uszkodzenia pojazdu. 

Element ten, z uwagi na swoją gładką powierzchnię, ułatwia czyszczenie podwozia oraz izoluje podest od zabrudzeń. 

Jeśli jesteś zwolennikiem jeżdżenia również po powierzchniach, na których nie ma asfaltu, ten element wyposażenia z pewnością Ci się przyda.

Osłona pasuje również do Motusa Scooty 10 2021.

UWAGA! W nowych wersjach hulajnogi Ninebot do odkręcenia fabrycznych śrub potrzebny jest specjalny klucz torx security. Taki klucz można również u nas zakupić.

46 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.