Metalowa osłona pokrywy podestu...
Metalowa osłona pokrywy podestu...
Metalowa osłona pokrywy podestu...
Metalowa osłona pokrywy podestu...

Metalowa osłona pokrywy podestu Ninebot Max G30

Dostępny!
89,90 zł
Wysyłka w 24h! Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Metalowa osłona pokrywy podestu hulajnogi elektrycznej Ninebot Max G30 wykonana z blachy aluminiowej 2 mm.

 

Metalowa osłona pokrywy podestu Ninebot Max G30

Decydując się na zakup hulajnogi elektrycznej, chcemy żeby służyła nam jak najdłużej. Są to urządzenia zaprojektowane tak, by być jak najbardziej wytrzymałe, jednak jak wszystkie pojazdy, są w pewnym stopniu podatne na uszkodzenia mechaniczne. 

Szczególnie wrażliwy na obicia i działanie warunków atmosferycznych jest dół hulajnogi. Konkretnie strona podestu zwrócona ku ziemi. Z jednej strony niebezpieczeństwo dla niej stanowią wystające elementy podłoża oraz odpryskujące kamienie. Z drugiej jest narażona na wilgoć i zabrudzenia.

Zabezpieczenie pokrywy podestu

Metalowa osłona pokrywy podestu do hulajnogi Ninebot MAX G30, którego dystrybutorem i producentem jest nasz sklep, to element przykręcany do podestu. 

Zakrywa on na pełnej długości dół hulajnogi, chroniąc oryginalną plastikową pokrywę przed uszkodzeniem i jednocześnie, dzięki fazowanym otworom na śruby, osłania je przed bezpośrednim kontaktem z kamieniami i krawężnikami. 

Pokrywa wykonana jest z trwałej blachy aluminiowej o grubości 2 mm. Według opinii użytkowników, zainstalowanie pokrywy pozwala na lepsze odprowadzenie ciepła z baterii, co zmniejsza ryzyko jej przegrzania.

Dodatkowa ochrona hulajnogi przed zniszczeniem

Metalowa osłona pokrywy podestu stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla hulajnogi. Jej cena jest dużo niższa w porównaniu do kosztów, jakie możemy ponieść w wyniku uszkodzenia pojazdu. 

Element ten, z uwagi na swoją gładką powierzchnię, ułatwia czyszczenie podwozia oraz izoluje podest od zabrudzeń. 

Jeśli jesteś zwolennikiem jeżdżenia również po powierzchniach, na których nie ma asfaltu, ten element wyposażenia z pewnością Ci się przyda.

UWAGA! W nowych wersjach hulajnogi do odkręcenia fabrycznych śrub potrzebny jest specjalny klucz torx security. Taki klucz można również u nas zakupić.

20 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.