• Pakiet
2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi
2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi
2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi
2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi
2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi
2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi
2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi
2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi

2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi

Wysyłka w 24h!
79,90 zł

Zamiast 83,80 zł

Wysyłka w 24h! Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

2 x opona Wanda 10” 54-156 mm dedykowana do hulajnogi Xiaomi M365, M365 Pro, Mi Scooter 1S, Mi Scooter Pro 2, Mi Scooter 3 oraz Mi Scooter Essential

Ten pakiet zawiera

 

2 x opona Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi

UWAGA! Oponę powinno pompować się do wartości NIE MNIEJSZEJ niż 3.5 bara. Optymalne ciśnienie to pomiędzy 3.5 a 4 bary biorąc pod uwagę wagę użytkownika. W ten sposób zarówno dętki jak i opony wytrzymają znacznie dłużej.

Kupując u nas dostaniecie Państwo dodatkowo wzmocnione opony z wysokiej jakości gumy, której sztuka waży około 400g

Oferujemy zestaw składający się z dwóch opon Wanda 10” do hulajnogi Xiaomi. Opony są dedykowane do modeli Xiaomi M365, M365 Pro, Mi Scooter 1S, Mi Scooter Pro 2 oraz Mi Scooter Essential. Opona ma średnicę wewnętrzną 156 mm, co sprawia, że możesz założyć ją samodzielnie, bez pomocy łyżek do opon.

Większa średnica pozwoli Ci również na bezproblemowe wycentrowanie jej. Opona wykonana została z miękkiej mieszanki, dzięki temu ma doskonałą przyczepność i zapewnia bezpieczeństwo.

2 x opona Wanda 10’ do hulajnogi Xiaomi – wysoka jakość produktu

Do opon Wanda 10” pasują oryginalne dętki CST 8,5”. Pamiętaj jednak, że do założenia opon 10” potrzebujesz zestawu konwertującego, który dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Na rynku znajdują się również opony 10” innych producentów, jednak mają odrobinę mniejszą średnicę niż nasze produkty. Np. w oponach Deli wynosi ona 152 mm, co bardzo utrudnia montaż takiej opony. Produkty, które oferujemy Ci w naszym sklepie internetowym, są w atrakcyjnej cenie.

Oprócz opon znajdziesz również u nas pozostałe akcesoria do wszystkich hulajnóg elektrycznych Xiaomi M365, M365 Pro, Mi 1S, Mi Pro 2 oraz Mi Essential i hulajnogi elektrycznej Ninebot Max. Wszystkie akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a dużą część z nich wytarzamy samodzielnie na drukarkach 3D lub w firmowym warsztacie. To sprawia, że oferowane przez nas produkty otrzymują pozytywne opinie od dotychczasowych klientów.

W naszym sklepie internetowym odnajdziesz także akcesoria, które nie są dostępne w żadnych innych sklepach.

56 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych