Hulajnogi elektryczne OKAI

Hulajnogi elektryczne OKAI – Najlepsze ceny i opinie – Sklep internetowy Hulajnoga.net

O firmie OKAI

To, co zaczęło się jako pasja jednej osoby do mechaniki i hulajnóg, od tego czasu urosło, aby stać się rozpoznawalną na całym świecie marką, której misją jest zmiana znanej nam mobilności w mieście. Okai umożliwia ludziom na całym świecie poruszanie się po miastach, kampusach i społecznościach w sposób bezpieczny, prosty i przyjemny. Pomimo tego, że już hulajnogi OKAI są widoczne na polskich ulicach, z początkiem września dodatkowo do Polski, chcemy promować mikromobilność również wśród klientów końcowych.

Czytaj więcej...

Okai to międzynarodowy zespół z ponad 17-letnim doświadczeniem w mikromobilności. Rozwiązujemy problem „pierwszej i ostatniej mili” dzięki wysokiej jakości, wydajnym pojazdom elektrycznym, które na nowo definiują teraźniejszość i przyszłość transportu. Okai jest tutaj, aby pozostawić wpływ zamiast dużego śladu węglowego. Otrzymaliśmy ponad 100 patentów w dziedzinie mikromobilności. Pojazdy Okai posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby legalnie działać oraz poruszać się w Polsce. Należą do nich CE, ROHS i wiele innych.

Naszą wizją jest stać się światowym liderem w technologii LEV (Light Electric Vehicle). Dzięki linii pojazdów konsumenckich OKAI, a także naszej obecnej pozycji jako jednego z największych na świecie dostawców pojazdów elektrycznych B2B, jesteśmy dobrze przygotowani do stworzenia ekosystemu metropolitalnego z łatwiejszym dostępem i przyjemniejszym życiem w mieście.

Szybki rozwój branży mikromobilności stworzył ekscytujący rynek możliwości, która obejmuje nie tylko pojazdy, ale całe związane z tym doświadczenie z podróżami po mieście.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.